Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro počítač, displej, ultrabook, tablet, mobil, mobilní telefon, phablet, notebook, monitor, PC, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows Me, OSX, Linux Ubuntu, Linux Mint, Slackware, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Windows 7. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, letadla, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, auta, vesmír, planety, galaxie, rostliny, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, motorky, motocykly, zvířata, příroda, krajina, hudební tapety. Stahujte v rozlišení 412x846, 360x720, 1080x1800, 2560x1440, 1280x854, 1600x900, 800x600, 1152x1920, 1600x1200, 1920x1200, 2048x1536, 1440x960, 1366x1024, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1920x1440 atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Karlovarský kraj apod.

Moudra, motta, myšlenky, moudrosti, výroky, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Moudra, motta, myšlenky, moudrosti, výroky, aforismy, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o svobodě, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o kráse, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Vtípky, ftipy, fórky, frky, kameňáky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Vtípky, ftipy, fórky, frky, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O Windows, O škole, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O ženách, O gayích a homosexuálech apod.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Klíčová slova: Dopravní značky, Online vánoční webzine, Městské a obecní prapory obcí ČR, tipy, Přáníčka k výročí svatby, K, K, Přehled státních vlajek států světa, Vlajky zemí světa, zábava, multimédia, URL, Hry pro kluky

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v tablet, obrazovka počítače, mobil, ultrabook, displej, smartphone, PC, notebook, phablet, počítač, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows Me, Lubuntu, Windows Server 2012, Chrome OS, Windows XP, Windows 98. Wallpapery do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, fraktály, tenisté a tenistky, ptáci, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, květiny, motorky, flóra, stromy, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, zvířata, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže. Dostupné rozměry 1080x1800, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1920x1440, 1600x2560, 2048x1080, 3200x1200, HD 1280x720, 1920x1280, 320x568, 3200x1800, 360x640, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 375x812, 768x1024 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako technika, nápoje, různé, český jazyk, internet, rostliny, bankovnictví, latina, školství, hardware, fyzika, zločin a právo, lékařství a medicína, psychologie, literatura, nemoce, nástroje, sport, matematika, účetnictví, počítače, zkratky, jídlo, věda atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rétorika, Křesťanství, Olympijský vítěz, Hejtman, Egypt, Právník, Spisovatel, Sci-fi, Kladno, Miliardář, Prezidenti ČR, Olympiáda, Protektorát, Ministr zahraničí, Rakušan, Renesance, Trest smrti, Vrah, Pop, Český slavík, Poslanci, Básník, Prezident, Faraon, Orlík, NHL, Kancléř, Itálie, Filozof, Gymnasté, Angličané, New York Rangers, Ministři, Architekt, Maršál, Voják apod.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, Kliparty pro Office, internet, Online testy zdarma, Obrázek Zdravotní sestra, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Nejhranější online hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Obrázek rolniček, Státní prapory všech zemí, webové stránky, weby

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Síť, informace, cestování, volný čas

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Superhry a hry online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste superhry a hry online zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Adventury, Farmářské hry, online html5 hry, Logické hry, Auta a závodní, Deskovky, Omalovánky, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vaření a smažení apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, doporučujeme, pro dospělé, Vánoční stromeček, K, Stručný encyklopedický slovník, humor, Recept na vánoční cukroví vanilkové rohlíčky, odkaz, hyperlinky, Super online kvízy, Přehled zkratek a akronymů

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako Vánoce a Advent, náboženství, jídlo a nápoje, láska, sport, věda, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, symboly, muži, mapy, nástroje a přístroje, auta, ptáci, hmyz, nápoje, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, ženy a dívky, halloween, ovoce, zelenina atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy usa, okresy České republiky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, geocaching, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, obecné zkratky, měny, politické strany a hnutí apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky apod.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: webovky, Online adventní magazín, počítače, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, Hry pro dívky online, kuriozity, Pornografie, pornographie Sexualität Deutsch, zdarma, odkazy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, osobnosti, podnikání a podnikatelé, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, národnost, lékařství, poruchy, herectví, herci a herečky, umělci, záliby, přezdívky, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, státní správa, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, fikce a fantasy, vlastnosti, mytologie, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Oddechové, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Logické, Klasické, Velikonoční hry, Pro dívky, Sportovní, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Svíčky, Silvestr, Vosí hnízda, Staroměstské náměstí, bezlepkové cukroví, Perníčky, Pozadí, Kuba, Hostina, Vánoční pozadí, Vánoční dekorace, Osvětlení do oken, Film, Windows, Vánoce, Patchwork, Ohňostroj, Kavkazská jedle, Jídlo, Keramika, Koledy, Tapeta, Dia, Neviňátko, Rostliny, Skleněné ozdoby, Papírový vánoční stromek, Bůh, Kapr, Sněhová vločka, Pro děti apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, zeměpis, Pozadí na PC ke stažení, Vlajky států USA, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Sněhové vločky na obrázcích, školství, Hry pro nejmenší online, volný čas, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Hry pro kluky, linky, Novoroční předsevzetí,

Několik fórů na závěr. Vtip Peklo: Chlap umře a příjde do pekla. Před samotnými mučícími komorami stojí Satan a ptá se ho: "Tak co, ty smrade. Chceš do socialistickýho pekla, nebo do kapitalistickýho?" Chlap se zeptá: A co mě čeká v socialistickým? Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Uf, to je teda maso. A co kapitalistický peklo?" Satan: "No, tam tě každý den přibijou velkýma hřebíkama za ruce a nohy na zem, a pak přes tebe bude celý den jezdit takový ten buldozer na urovnávání asfaltu." Chlap: "Ale vždyť to je to samý! Jakej je v tom rozdíl?" Satan: "No, žádnej... Ale přesto bych ti radši doporučoval to socialistický." Chlap: "A to jako proč?" Satan: "No, protože v socialistickým pekle jednou chybí hřebíky, jindy kladivo, potřetí není nafta pro buldozer ... Co jsem tady, tak nepamatuju, že by někdy válcovali..."

Jestliže se pokoušíš zatlouci do zdi hřebík a on ti upadne na zem, neztrácej čas hledáním, protože ho nenajdeš. Jednoduše si zuj jednu botu a sundej ponožku, potom šlápni náhodně na jakékoliv místo pokoje (bez ohledu na to, jak je velký). Hřebík najdeš tam.

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky letadel na plochu PC zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu flóra a květiny
Zajímavé internetové odkazy
Striptýz
Partnerské weby
Vlajka Barbadosu
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.