Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť, cestování, počítače a internet

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, zadarmo, Dopravní značky, webové stránky, Online hry zdarma, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Životopisy osobností, Vlajky spojených států amerických, Tapety pláže, humor, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam souborových přípon, zdarma

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak převést, jak otevřít, čím zobrazit, jak importovat, jak exportovat, čím prohlížet, kterak editovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát následující typy souborů: šablony dokumentů, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, internet a web, obrazy disků, grafiku apod.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventní, vánoční hry, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Oblíkačky, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Karetní hry - solitaire, Auta a závodní, Sportovní gamesy, Barbie hry, Adventury, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, online html5 hry, Letecké simulátory, Deskovky, Farmářské hry apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: literatura, filozofie, počítače, školství, lékařství a medicína, matematika, zločin a právo, chemie, nástroje, zkratky, bankovnictví, politika, nemoce, kultura, účetnictví, věda, nápoje, sport, rostliny, cestování, psychologie, příroda, latina, jídlo atd.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Keywords:info, internet, V, zábava, Omaha hold em poker, Super free web games zdarma, Obrázky vlajek států světa, zajímavosti, Přání, přáníčka, blahopřání, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, A, Přehled zkratek a akronymů

Webové online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Logické, Závodní, Velikonoční hry, Strategie, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Anekdoty, černý humor, fórky, ftipy, frky, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Anekdoty, černý humor, fórky, ftipy, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O ženách, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O Windows, Frky ze života, O Slovácích, O manželství, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech apod.

Vtípky, fórky, vtipy, ftipy, fóry, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, fórky, vtipy, ftipy, fóry, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné citáty, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, kameňáky, vtipy o blondýnách, černý humor, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií měny, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, státy usa, geocaching, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, obecné zkratky, země EU, mezinárodní organizace apod.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, B, zeměpis, Seychelles, odkaz, PC pozadí pro Windows, Nejhranější online testy a kvízy, Omalovánky a pozadí na plochu PC, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Webové online hry zdarma, odkazy, Full HD pozadí na PC

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Bonmoty, rčení, moudrosti, hlášky, moudra, aforismy, motta

Citáty slavných, Bonmoty, rčení, moudrosti, hlášky, moudra, aforismy, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o ženách, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o lži od různých známých osobností.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

PC pozadí pro Windows - full HD pozadí na PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro phablet, monitor, počítač, smartphone, mobil, ultrabook, displej, tablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy FreeBSD, Android, Java ME, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows NT, Windows 7, Linux Fedora, Slackware, Linux Xubuntu. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, zvířata, noční města, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, rostliny, letadla, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, květiny, kytky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 1200x1920, 1024x600, hi res 2560x1920, 2560x1600, 1600x1200, 2560x1440, 1280x854, 1680x1050, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 1536x2048, 2048x1536, 1920x1280, 360x720, 800x600, Full HD 1080x1920 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií osobnosti, politika, poruchy, fikce a fantasy, historie, žurnalisté a novináři, rodinné vztahy, lékařství, profese a zaměstnání, vlastnosti, křesťanství, státní správa, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, politici, podnikání a podnikatelé, přezdívky, zločin a právo, filozofie, sport, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky atd.

Klíčová slova: zdroje informací, URL, Online hry pro děti zdarma, Emma Watson, Skvělé hry online zdarma, webovky, M, Arsenal Football England, pro dospělé, multimédia, cestování

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, křesťané a svatí, významné osobnosti, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Stoletá válka, Hudba, Mim, Dabérka, Habsburkové, Husité, Manýrismus, Dramatik, Trenérka, Exilový prezident, Nobelova cena, Gymnasté, Ekonom, Zlatý slavík, Máj, Francie, Francouz, Český slavík, Státník, ČSSD, Ministr, Závodník, Hudebnice, Československo, Malíř, Kancléř, Faraon, Američané, Komunista, Obchodník, Voják, Režisér, Hokej, Válka, Generalissimus, Poslanci apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Přehled přípon a koncovek souborů, Super online kvízy, Dopravní značky, Kliparty zdarma, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Přehled zkratek a akronymů, volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online kvízy, kuriozity, Webové html5 hry zdarma, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení,

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

Telefonuje Klaus Zemanovi, ale ten právě není doma a ozve se záznamník: "Právě jste se dovolali k nejlepšímu a nejschopnějšímu politikovi této republiky!" - "To je zvláštní", říká si Klaus, "to jsem asi omylem vytočil svoje číslo".

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Vlajky států USA
Naše tipy
Kasína
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.