Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Nejhranější hry online

Běžte na nejhranější hry online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní a tak podobně.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, přístroje, stavby, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, květiny, muži, symboly, sport, láska, smajlíci a emotikony, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, věda, halloween, zvířata, mapy, ptáci, rostliny, auta, ovoce, nástroje a přístroje, ženy a dívky atd.

Vlajky amerických států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky amerických států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Západní Virginie, Severní Karolína, Massachusetts, Utah, Colorado, Nové Mexiko, Arizona, Wyoming, Texas, Indiana, Aljaška, Jižní Dakota, Delaware, Georgie, Jižní Karolína, Arkansas, Pensylvánie, Oregon, Severní Dakota, Virginie, Tennessee, Minnesota, Missouri, Mississippi, New York atd.

Klíčová slova: odkazy, pro dospělé, Obrázky zdarma, Obrázky na plochu počítače, Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení, Online životopisy, biografie slavných osobností, info, volný čas, Recepty na vánoční cukroví, URL, Přehled souborových přípon, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zábava

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Komik, Malíř, Trenérka, Válka, Mim, Upálen, Dallas Stars, Nežijící, Francie, Prezidenti USA, Kancléř, Prezident, Antropolog, Producent, Sebevražda, Sochař, Habsburkové, Miliardář, Trest smrti, Zpěvák, Básníci, Fotograf, Prezident USA, Kněz, Diplomat, Svatý, AIDS, Romantismus, Hejtman, Archivář, Zavražděn, HIV pozitivní, Podnikatelé, Žhavé výstřely, Philadelphia Flyers, Rakušan apod.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Keywords:zadarmo, V, doporučujeme, M, Vánoční koule, školství, Dopravní značení, Nejlepší školní testy a kvízy, Vánoční dárečky, Vlajky amerických států USA, Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Online zeměpisné testy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Super online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, počítače, Vánoční ozdoby, odkaz, Online web Hry zdarma bez registrace, multimédia, Jak jsi krásné, neviňátko, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, aforismy

Citáty slavných, Motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o víře od různých známých osobností.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Státní prapory zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země východní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - pozadí na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. můžete využít v počítač, displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, notebook, phablet, smartphone, monitor, ultrabook a pro operační systémy Windows 10, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Windows XP, Windows Me, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Slackware, macOS. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, zvířata, free wallpapers, Formule 1, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, ptáci, armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, velkoměsta a noční život. Dostupná rozlišení jsou 750x1334, 1152x768, 1440x900, 1920x1440, 1200x1920, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, 1536x2048, 1600x900, 1080x1800, 375x812, 1280x800, 1280x854, 1600x2560, HD 1280x720 atd.

Obrázky na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Také doporučujeme: Obrázky na plochu PC. můžete využít v obrazovka počítače, PC, displej, tablet, mobilní telefon, mobil, smartphone, phablet, počítač, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows 95, Android, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Chrome OS, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 2000, Lubuntu. Full HD pozadí na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, kytky, motorky, motocykly, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, hudební tapety, moře, oceány, pláže, noční města, letadla, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, psi a štěňátka, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, zvířata, budovy a stavby, wallpapery, vesmír, planety, galaxie. Stahujte v rozlišení 1600x2560, 2560x1600, 1440x2560, 1920x1440, 1440x900, 768x1024, 1920x1200, 640x480, hi res 2560x1920, 2048x1536, 1152x864, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1280x854, 360x720, 1440x960 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klíčová slova: zeměpis, cestování, M, Online quiz, internet Educational quizzes, practical applications, Slovník pojmů Co je to?, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín, Ježíš Kristus, humor, weby, V

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Strategie, Karetní, Střílečky, parkování - parkovačky a podobně.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, aforismy

Citáty slavných, Motta, hlášky, moudrosti, myšlenky, úsloví, bonmoty, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o víře od různých známých osobností.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Full HD tapety na PC zdarma - tapety na PC zdarma ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety na PC zdarma. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, ultrabook, notebook, monitor, phablet, PC, displej, smartphone, mobil a pro operační systémy Linux Xubuntu, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Windows 98, OSX, macOS, Microsoft Windows Vista, SUSE Linux, Windows 7, Windows NT, Java ME. Full HD tapety ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, noční města, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, zvířata, květiny, kytky, wallpapery, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, operační systémy, Windows, příroda, krajina, hudební tapety, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 640x480, 320x568, 1536x2048, 1280x960, 2560x2048, 375x812, HD 1280x720, 1152x864, 1920x1200, 1280x1024, 1366x1024, 1024x600, 1920x1080 Full HD, Full HD 1080x1920, 768x1024 atd.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, webovky, Hry pro kluky, hyperlinky, zdroje informací, Středočeský kraj, Online zeměpisné testy zdarma, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Superhry a hry online zdarma, internet, Online adventní magazín, Co znamená pojem advent?,

Několik fórů na závěr. Vtip Nízké ceny: Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Hokejista se vrátí domů ze zápasu a zuří: „Dal jsem gól a ještě mě za to vyloučili do konce utkání!” „To snad není možné!” spráskne ruce žena. „A proč tě vůbec vyloučili?” „Protože jsem ten gól dal helmou rozhodčího, kterou jsem mu před tím shodou okolností hokejkou sestřelil s hlavy!”

Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Antistresové omalovánky
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční vystřihovánka pro děti zdarma ke stažení
Partnerské weby
Vánoce symbol klidu, míru a pohody
Naše tipy
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.