Naše tipy, cestování, hry a informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Online životopisy, biografie - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, významné osobnosti, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vojevůdce, Husité, Hokej, Zlatý slavík, Archivář, Renesance, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Češi, Poslanec, Manýrismus, Philadelphia Flyers, Kladno, Olympijští vítězové, AIDS, Ital, Malíř, Habsburkové, Avangard Omsk, Olympijský vítěz, Architekt, Hudebnice, Charta 77, Mim, Politik, Svatý, Esejista, Prezidenti, Francie, Producent, Country, Brno, Ministr zahraničí, Žhavé výstřely, Romantismus, Miliardáři apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, M, cestování, doporučujeme, Lap Dance, info, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, humor, Real Madrid CF, zábava, F, Životopisy osobností, zajímavosti

Adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Cesmína, Řetězy, Nový rok, Anděl, Německy, Koledy, Brno, Vánoční svícen, Vánoční trhy, Jezulátko, Omalovánky, Adventní svícen, Láska nebeská, Sám doma, Vánoční ubrusy, Striezelmarkt, Obrazovka, Monitor, Štědrý večer, Kapr, Skleněné ozdoby, Popelka, Sněhulák, Dia, Vánoční stromek, Rostliny, Francouzsky, Pro děti, Televize, Kavkazská jedle, Jmelí apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

PC pozadí pro Windows - obrázky na plochu PC

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro smartphone, mobilní telefon, mobil, počítač, PC, tablet, monitor, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Windows 10, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Lubuntu, FreeBSD, Windows 98, Linux Xubuntu. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: příroda, krajina, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, adventní a vánoční tapety, noční města, wallpapery, psi a štěňátka, voda a bubliny, vojenské Army tapety a zbraně, sportovní pozadí, auta, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 800x1280, 360x640, 1536x864, 1080x1800, 2560x1440, širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1024x600, Full HD 1080x1920, 768x1024, hi res 2560x1920, 1800x1440, 800x600, 1152x1920, 1920x1080 Full HD, 375x667 atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, mapy, věda, zvířata, hudba, sport, květiny, jídlo a nápoje, rostliny, stavby, náboženství, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, muži, zelenina, nástroje a přístroje, symboly, přístroje, láska, ženy a dívky, nápoje, ovoce atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Keywords:Kliparty pro Office, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, PC pozadí pro Windows, Přehled zkratek a akronymů, Velikonoční textová blahopřání, Pozadí na plochu počítače, Stručný slovník pojmů a termínů, Nejhranější hry online, Grindr, Hry pro dívky online, Vlajky států a zemí světa, Super online hry zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Střílecí hry, Vaření a smažení, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, online html5 hry, Auta a závodní, Omalovánky, Hannah Montana, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Deskovky, Sportovní gamesy, Karetní hry - solitaire apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Informace, cestování, hry a informace

Popřát byste neměli zapomenout lidem slavících tzv. kulatiny - kulatá výročí. Jedná se výročí, které jsou násobkem deseti. Nejvýznamnějším kulatým výročím je 50 let.

Nejhranější hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Klasické, Střílečky, Závodní, Pro dívky, Oddechové, Sportovní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Strategie, Karetní, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, notebook, smartphone, tablet, displej, počítač, PC, ultrabook, obrazovka počítače, phablet a pro operační systémy Windows 10, Windows XP, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows 95, OSX, Windows 7, Android, FreeBSD, Linux Xubuntu, Chrome OS. Tapety na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: noční města, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, hudební tapety, jídlo a nápoje, auta, operační systémy, Windows, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, motorky, motocykly, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, sportovní pozadí, rostliny, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 1440x2560, 1600x2560, 768x1024, 2560x1440, 1920x1440, 375x812, HD 1280x720, 1200x1920, 360x720, 1920x1280, 360x640, 1280x960, 1440x900, 2048x1080, 1920x1200, 1152x864 atd.

Klíčová slova: kuriozity, Vše o Vánocích, Vlajky zemí světa, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Webové html5 hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu zbraně, Wallpapers na plochu PC, internetové stránky, zadarmo, Online web Hry zdarma bez registrace

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, geocaching, země EU, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, měny, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, fyzikální jednotky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat následující typy souborů: systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, video soubory, internet a web apod.

Náš tip, cestování, hry a informace

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Utah, Indiana, Ohio, Massachusetts, Nevada, Nové Mexiko, Maryland, Georgie, Delaware, Oklahoma, Alabama, Colorado, Connecticut, Virginie, Kansas, Nebraska, Wyoming, New Jersey, Kalifornie, Aljaška, Oregon, New Hampshire, Idaho, Missouri, Iowa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Afriky apod.

Frky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, vtípky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, černý humor, fórky, anekdoty, fóry, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, frky o zvířatech, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, černý humor apod.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Dopravní značení, A, Královéhradecký kraj, Dopravní značení, URL, linky, Wallpapers na plochu moře a oceán, hyperlinky, volný čas, pro dospělé

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, geocaching, země EU, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, státy usa, měny, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, fyzikální jednotky apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat následující typy souborů: systémové soubory, obrazy disků, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty, hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, video soubory, internet a web apod.

Síť, cestování, hry a informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Vtipy, anekdoty, černý humor, fórky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, černý humor, fórky, ftipy, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Slovácích, O ekonomech, O zvířátkách, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O mužích, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Chucku Norrisovi, O škole, Vtipy o cikánech apod.

Klíčová slova: webové stránky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Kliparty zdarma ke stažení, F, Americké federální vlajky, Burma, M, weby, školství, tipy, V, Super online hry zdarma, Tapety na plochu zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vše pro zvířecí miláčky
Naše tipy
Romantické zamilované sms vzkazy
Zajímavé internetové odkazy
Prodej, inzerce, bazar
Tipy na zajímavé weby
Trinidad and Tobago
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.