Partnerské weby, cestování, hry a informace

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Síť, cestování, hry a informace

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Pro dívky, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Karetní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Klasické a podobně.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy apod.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: linky, doporučujeme, zadarmo, internet, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, URL, Vánoční magazín, Státní vlajky států světa, Wallpapers na plochu květiny, Free game online hry, A, hyperlinky, zeměpis

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Básník, AIDS, Olympijský vítěz, Mluvčí, Olympiáda, Rétorika, Upálen, Poprava, Žhavé výstřely, Rock ‚n‘ Roll, Hokejisté, Američan, Sochař, Exilový prezident, Francouz, Československo, Američané, Historik, Náboženství, Trest smrti, Slováci, Slovák, Husité, Fotograf, Mim, Ekonom, Esejista, Philadelphia Flyers, Sci-fi, Hejtmani, Habsburkové, Továrník, Herec, Ital, Vojáci, Textařka apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Náš tip, cestování, hry a informace

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Georgie, Wyoming, Jižní Karolína, Nové Mexiko, Severní Dakota, Aljaška, Idaho, Kentucky, New Jersey, Colorado, Maine, Florida, Massachusetts, Washington, Alabama, Indiana, Delaware, New Hampshire, Utah, Rhode Island, Mississippi, Illinois, Vermont, Západní Virginie, Minnesota atd.

Nej hry online

Příznivcům PC her doporučujeme nej hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Oblíkačky, online html5 hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Oddechové hry, Barbie hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Puzzle a skládačky apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako muži, auta, květiny, symboly, Vánoce a Advent, stavby, rostliny, hmyz, zelenina, náboženství, láska, ženy a dívky, přístroje, nástroje a přístroje, věda, nápoje, zvířata, halloween, sport, osobnosti a lidé, hudba, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Keywords:webové stránky, Nejhranější online hry zdarma, Full HD pozadí ke stažení, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vlajky zemí Oceánie, Nejlepší zeměpisné kvízy, Full HD pozadí na PC, Vánoční web, Vlajky rakouských zemí, F, Slovník pojmů Co je to?, M

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: jídlo, počítače, politika, kultura, příroda, školství, internet, nástroje, zločin a právo, psychologie, materiály, chemie, náboženství a křesťanství, sport, literatura, cestování, filozofie, stavebnictví, matematika, fyzika, lékařství a medicína, ekonomie a ekonomika, latina, bankovnictví atd.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Klíčová slova: volný čas, Online biografie, životopisy osobností, Obrázky a kliparty zdarma, World countries flags, zdroje informací, zajímavosti, výukové pomůcky, Coloring book, Adult, children online free, internetové stránky, zdarma, Super free web games zdarma, humor

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak konvertovat, jak převést, jak vytvořit, jak otevřít, jak přehrát, jak exportovat, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet, čím zobrazit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, spustitelné soubory, grafiku apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, V, weby, Obrázky k vytištění a vybarvení, pro děti, tipy, Pozadí na PC ke stažení, Timor-Leste, Nejhranější online testy a kvízy, multimédia, info

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, dopravní prostředky, přístroje, náboženství, hmyz, nápoje, stavby, rostliny, symboly, květiny, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, zelenina, láska, halloween, zvířata, auta, ovoce, nástroje a přístroje, muži, ženy a dívky, hudba atd.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Full HD pozadí ke stažení - obrázky na PC

Také doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro smartphone, mobilní telefon, tablet, PC, notebook, phablet, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy SUSE Linux, Windows 2000, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Linux Ubuntu, Windows 7, OSX, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Mac. Obrázky na PC ke stažení z kategorií sportovní pozadí, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, noční města, květiny, kytky, zvířata, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, dopravní prostředky, wallpapery, budovy a stavby, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, hudební tapety, hry a herní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí Full HD 1080x1920, 1024x768, 1920x1280, 1536x864, 1440x900, 1152x1920, 360x760, 2160x3840, 1152x768, 2048x1080, 854x480, 1600x900, 1600x1200, 1152x864, 1680x1050, 1280x800 atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Životopisy slavných osobností, Skvělé hry online zdarma, Přehled zkratek a akronymů, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázky vlajek měst ČR, Freeware, školství, Obrázky zdarma, webovky, Online web Hry zdarma bez registrace, Federace USA, Dopravní značky, Vlajka Guatemaly,

Několik fórů na závěr. Vtip Čest, soudruhu!: Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

V restauraci. "Nebojte se, to jenom vypadly pojistky," řekl hostinský.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Další odkazy:

Partnerské weby
Cameron Diaz
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu zdarma
Doporučené odkazy
Velikonoční tapety, wallpapers
Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k jmeninám
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.