Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: K Vytištění, Pastýř, Blahopřání, Papírový vánoční stromek, Desktop, Vosí hnízda, Láska nebeská, Vánoční koule, Lindt, K Tisku, Milka, Pro děti, Linecká kolečka, Kinder, Film, Stromeček, Václavské náměstí, Vánoční dekorace, Kuba, Sám doma, Vánoční hvězda, K Vytisknutí, Alkoholový kalendář, Vánoční svícen, Třásně, Plzeň, Jmenovky, Jedle, Monitor, Cesmína, Strom apod.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Vybírejte z kategorií Letecké simulátory, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Akční gamesky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Adventury, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Hannah Montana, Deskovky apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: latina, ekonomie a ekonomika, hardware, bankovnictví, lékařství a medicína, cestování, nápoje, nemoce, účetnictví, materiály, kultura, příroda, literatura, věda, nástroje, počítače, filozofie, technika, internet, politika, zločin a právo, stavebnictví, náboženství a křesťanství, český jazyk atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, internetové stránky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, V, Přání k narozeninám, Vše o Vánocích, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, PC tapety pro Windows, Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové, počítače, Ilustrace, obrázky, Online testy zdarma, zajímavosti

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: ekonomie a ekonomika, literatura, politika, kultura, latina, chemie, filozofie, různé, stavebnictví, náboženství a křesťanství, internet, účetnictví, příroda, zkratky, věda, hardware, materiály, český jazyk, školství, rostliny, počítače, nápoje, nástroje, cestování atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Michigan, Tennessee, Mississippi, Arkansas, Severní Karolína, Utah, Georgie, Nevada, Illinois, Kentucky, Idaho, Connecticut, Severní Dakota, Oregon, Colorado, Západní Virginie, Maine, Indiana, New York, Missouri, Wyoming, Minnesota, Kalifornie, Vermont, Louisiana, Alabama atd.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde Omalovánky, Barbie hry, Vaření a smažení, Auta a závodní, Letecké simulátory, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Deskovky, Hannah Montana, Adventury, Logické hry, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky apod.

Keywords:Prapory českých měst, weby, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, A, Obrázek Santy, Prapory regionů a království, doporučujeme, Staré hry online, Krabice s vánočním dárkem, K, webovky, Full HD tapety ke stažení

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Síť, cestování, hry, zábava

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Kameňáky, ftipy, fórky, vtipy, anekdoty, vtipné texty

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, fórky, vtipy, anekdoty, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, černý humor, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, kameňáky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: politika, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, osobnosti, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, záliby, psychologie, národnost, filozofie, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, umělci, poruchy, nadpřirozené osoby, sport, křesťanství, mytologie, fikce a fantasy, rodinné vztahy atd.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Vlajky států obrázků, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Full HD tapety na PC, Hry pro dívky online, zábava, Vánoční dárky, zdroje informací, Online životopisy, biografie slavných osobností, cestování, odkaz

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, významné osobnosti, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Státník, Politik, Olympijští vítězové, Ministr zahraničí, Poslanec, Boston Bruins, Právník, Svatý, Prezidenti USA, Hudba, Imitátor, Češi, Olympiáda, Mim, Američan, Vládce, Architekt, Dallas Stars, Fotograf, Kancléř, Pedagog, Stoletá válka, Hokejisté, Prezident, Režisér, ČSSD, Česká královna, Trenérka, Američané, Malíř, Washington Capitals, Sebevražda, Masový vrah, Pittsburgh Penguins, Scénárista, Komik apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Aforismy, hlášky, moudrosti, moudra, rčení, přísloví, výroky

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, moudrosti, moudra, rčení, přísloví, výroky, z kategorií citáty o neštěstí, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o víře, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Klíčová slova: URL, V, Obrázky vlajek států světa, Kasino, Stručný encyklopedický slovník, Seznam vlajek amerických států, Kliparty zdarma, Grindr, info, tipy, Stručný encyklopedický slovník

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: věda, filozofie, osobnosti, křesťanství, nadpřirozené osoby, mytologie, přezdívky, zločin a právo, záliby, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, národnost, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, politici, psychologie, žurnalisté a novináři, školství, lékařství, státní správa atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, Seznam souborových přípon, Super online kvízy, odkazy, Super online hry zdarma, Obrázek vánočního zvonečku, humor, Tapety do mobilu, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Staré hry online, Prapory českých měst, Online životopisy, biografie, Vánoční koleda,

Několik fórů na závěr. Vtip Ani zadarmo!: Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

Víte, kdo je to bisexuál? Muž, který jde za sestřičkou a sbalí doktora.

Příjde babka po letech na úřad a pozdraví: Čest, soudruhu!! Starosta se podiví a povídá: Babi, to jste si trochu spletla dobu,ne? Babka na to:Dobu možná, ale tebe ne!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Stromeček
Naše tipy
Co znamená výraz štědrovka?
Tipy na zajímavé weby
Santa na skůtru
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční výzdoba má mnoho podob
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.