Tipy na zajímavé weby, hry i všeobecné informace

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Závodní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Logické, Sportovní, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky a podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Tapety na PC - full HD tapety na PC zdarma

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. vhodné pro notebook, phablet, ultrabook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, PC, počítač, mobilní telefon, tablet, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 2000, Mac, Android, macOS, Linux Mint, BlackBerry OS, SUSE Linux, Slackware, Windows 10 Mobile. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: hudební tapety, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, noční města, moře, oceány, pláže, wallpapery, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, auta, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, 3D a Abstraktní, letadla, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 393x786, 1152x1920, 1536x2048, 1800x1440, 320x568, 375x812, 412x846, 1440x960, 2048x1536, 1152x864, 854x480, 375x667, 1600x2560, 1280x800, 1600x1200, 750x1334 atd.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Arizona, Montana, Massachusetts, Severní Karolína, Maine, Connecticut, Aljaška, Nebraska, Jižní Karolína, Texas, New Jersey, Washington, Illinois, Severní Dakota, Nové Mexiko, Mississippi, Západní Virginie, Indiana, Oklahoma, Georgie, Michigan, Iowa, Virginie, Maryland, New York, Wisconsin atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy zdarma, kuriozity, Full HD tapety na PC zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, World Flags, info, Státní prapory všech států, Slovník pojmů Co je to?, Textová přáníčka a obrázky k svátku, Tapety na PC, doporučujeme, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: věda, mytologie, záliby, rodinné vztahy, psychologie, národnost, herectví, herci a herečky, státní správa, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, umělci, vlastnosti, žurnalisté a novináři, historie, profese a zaměstnání, sport, křesťanství, přezdívky, podnikání a podnikatelé, politici, poruchy, zločin a právo, fikce a fantasy atd.

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Onlinovky zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Deskovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Sportovní gamesy, Barbie hry, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Vaření a smažení, Adventury, Hry s koňmi, Logické hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Auta a závodní, Hannah Montana apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak spustit, jak převést, jak přehrát, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, jak vytvořit, čím zobrazit následující typy souborů: spustitelné soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, video soubory apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Keywords:K, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vlajka Chile, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky a kliparty zdarma, hyperlinky, Omalovánky v USA a jejich použití, URL, školství, pro dospělé

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online. V této jedinečné sbírce naleznete Sportovní, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Síť, hry i všeobecné informace

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Frky, fóry, vtípky, ftipy, kameňáky, fórky

Zkuste vypnout! Frky, fóry, vtípky, ftipy, kameňáky, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií vtipné citáty, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, frky o zvířatech, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Klíčová slova: internet, zdarma, M, Grunge rock music, webovky, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online testy a kvízy zdarma, Badoo, počítače, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, zeměpis, Hry pro dívky online

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Oddechové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Logické hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Deskovky apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Hry pro dívky online

Zkuste hry pro dívky online . Naleznete zde Závody aut, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Animace, Bojové hry, Hry pro děti, Akční hry, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Strategie, Pro dívky, Karetní hry, Adventury, Postřehové hry, Sportovní hry a tak dále.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Klíčová slova: Online biografie, životopisy osobností, Dopravní značky, Nej hry online, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Životopisy slavných osobností, zajímavosti, zadarmo, Antistresové omalovánky, Slovník pojmů Co je to?, Přehled formátů souborů, internetové stránky

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Hry s koňmi, Oddechové hry, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Adventury, Logické hry, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Deskovky apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

World wide web, internet, hry i všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, hanlivé až sprosté přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, sport, rodinné vztahy, národnost, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, křesťanství, přezdívky, podnikání a podnikatelé, mytologie, záliby, psychologie, poruchy, profese a zaměstnání, filozofie, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, státní správa atd.

Kameňáky, vtipné texty, ftipy, frky, anekdoty, fórky

Chcete se uvolnit? Kameňáky, vtipné texty, ftipy, frky, anekdoty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Chucku Norrisovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O škole, O důchodcích, O manželství, O Windows apod.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie apod.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: zábava, Webové html5 hry zdarma, M, Vánoční web, odkazy, Inzeruj, inzerce zdarma, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, volný čas, humor, linky, F, zdroje informací, Zimbabwe,

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Naše tipy
Blízký východ
Tipy na zajímavé weby
Pozadí Vesmír na plochu
Doporučené odkazy
Dominican Republic
Zajímavé internetové odkazy
Tapety na plochu PC zdarma ke stažení
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.