Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Maine, Wyoming, Montana, Massachusetts, Nebraska, Arkansas, Tennessee, Louisiana, Virginie, Missouri, Colorado, Severní Dakota, Minnesota, Indiana, Alabama, Nevada, Texas, Severní Karolína, Utah, Nové Mexiko, Jižní Dakota, Oklahoma, Georgie, Rhode Island, Iowa, Západní Virginie atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy, důležité informace

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Superhry a hry online zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Vánoční online hry, Velikonoční hry, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Závodní, Oddechové, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky, Sportovní, Strategie a podobně.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, školství, Seznam souborových přípon, Webové online testy zdarma, Stavění sněhuláka, webovky, Přehled souborových přípon, F, Vánoce a Nový rok, zdarma, Full HD pozadí ke stažení, volný čas, internet

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Internet, síť, důležité informace

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Akční hry, Postřehové a tak podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Keywords:info, Prapory českých měst, Nejlepší zeměpisné kvízy, multimédia, Djibouti, kuriozity, Online hry zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Text známé vánoční koledy Tichá noc, hyperlinky, Webové html5 hry zdarma, výukové pomůcky

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Akční hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Pozadí na PC - pozadí na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. můžete využít v displej, tablet, smartphone, PC, monitor, obrazovka počítače, phablet, počítač, mobilní telefon, notebook, ultrabook a pro operační systémy Windows 2000, Lubuntu, Windows 10, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, BlackBerry OS, Linux Fedora, Mac, Windows 95, Microsoft Windows 8, Windows Server 2012. Wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, armáda, válka, zbraně, motorky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, nature - příroda, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Formule 1, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, ptáci, velkoměsta a noční život, fraktály, Rally, závody aut. Stahujte v rozlišení 1280x960, 768x1024, 1280x768, 1366x768, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 1280x800, 640x480, 1600x900, 1152x768, 375x667, 393x786, 1024x600, 360x760, 375x812, 1080x1920 atd.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Naleznete zde zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Síť, důležité informace

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: zajímavosti, odkaz, Seznam státních vlajek, Andrés Iniesta, zdroje informací, Online vánoční magazín, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Silvestrovský ohňostroj, Superhry a hry online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značky, tipy

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Jižní Karolína, Delaware, Aljaška, New York, Tennessee, Alabama, Wyoming, Západní Virginie, Maryland, Colorado, Minnesota, Pensylvánie, Idaho, Connecticut, New Hampshire, Rhode Island, Illinois, Utah, Ohio, Arkansas, Oregon, Nevada, Massachusetts, Arizona, Virginie atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Informace, důležité informace

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Bojové hry, Akční hry, Animace, Závody aut, Karetní hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Adventury, Pro dívky a tak dále.

Full HD pozadí ke stažení - full HD pozadí na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí ke stažení. můžete využít v tablet, ultrabook, smartphone, displej, obrazovka počítače, mobil, notebook, PC, phablet, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Java ME, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows 10, Windows 98, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone), Windows XP, Windows Server 2012, Windows 2000. Wallpapers na plochu PC jsou rozdělené kategorií: zvířata, auta, budovy a stavby, dopravní prostředky, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, sportovní pozadí, rostliny, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, příroda, krajina, květiny, kytky. Zvolte si z rozměrů 1280x1024, 1680x1050, 375x667, 1280x854, 393x786, 1536x2560, 1920x1440, 854x480, 360x720, 2048x1536, 360x640, 1152x768, 768x1024, 1366x1024, 320x568, 1600x900 atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Fóry, anekdoty, vtipy, vtipné texty, ftipy, fórky

Chcete se uvolnit? Fóry, anekdoty, vtipy, vtipné texty, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O škole, O mužích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách apod.

Klíčová slova: Tapety na PC, Dopravní značky, odkazy, Jak vypadá jmelí?, internetové stránky, Pozadí na PC, doporučujeme, Adventní svícen, Online životopisy, biografie, Hry pro nejmenší online, Skvělé hry online zdarma

Přehled vlajek USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oklahoma, Jižní Karolína, Delaware, Aljaška, New York, Tennessee, Alabama, Wyoming, Západní Virginie, Maryland, Colorado, Minnesota, Pensylvánie, Idaho, Connecticut, New Hampshire, Rhode Island, Illinois, Utah, Ohio, Arkansas, Oregon, Nevada, Massachusetts, Arizona, Virginie atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: politické strany a hnutí, fyzikální jednotky, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, týmy NHL, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, hudební zkratky, mezinárodní organizace, měny, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

World wide web, internet, důležité informace

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Bonmoty, výroky, aforismy, myšlenky, moudrosti, přísloví, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, výroky, aforismy, myšlenky, moudrosti, přísloví, rčení, . Naleznete zde citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o lži, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o bohu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Webové online hry zdarma, webové stránky, Vlajky spojených států amerických, Adventní trhy, humor, počítače, Prapory českých měst, Vlajky zemí světa, B, F, Poker en ligne online sur Internet,

Několik fórů na závěr. Vtip Hádka: Hádají se dva teplouši. Po chvíli se jeden nasere a říká: „Tak víš co? Polib mi prdel!” Druhý se zamračí: „Ne, ne, ne, žádný usmiřování nebude!”

Hoď mi sem to kladivo.

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vánoční koule
Tipy na zajímavé weby
Anděl pastýřům zvěstoval
Naše tipy
Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Cesmína a Vánoce
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.