Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Vtipy, vtípky, anekdoty, frky, kameňáky, fórky

Chcete se uvolnit? Vtipy, vtípky, anekdoty, frky, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Windows, O Němcích, O škole, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O manželství, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ekonomech, O Somálcích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky apod.

Moudrosti, přísloví, motta, rčení, bonmoty, aforismy, úsloví

Slavné citáty, Moudrosti, přísloví, motta, rčení, bonmoty, aforismy, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o životě, přísloví o naději, moudra o dětech, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o dobru, citáty o smrti od různých známých osobností.

Informace, cestování, zábava i hry

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dallas Stars, Komunisté, Politik, Fotograf, Filozof, Právník, Prezidenti ČR, Ministři, Komunista, Prezident, Renesance, Státník, Hudebnice, Protektorát, Dramatik, Čech, Miliardáři, Ministr, Starověký Egypt, Rétorika, NHL, Zavražděn, Herečka, Ekonom, Žijící, Avangard Omsk, Francie, Zpěvačky, Washington Capitals, Historik, Češi, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Malíř, Královna, Poslanci apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: V, Ilustrační obrázky, školství, zdroje informací, Mezinárodní den žen, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejhranější online testy a kvízy, weby, Kate Hudson, Dopravní značky, zeměpis, Dopravní značení, Seznam přípon a koncovek souborů

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, země EU, týmy NHL, hudební zkratky, státy usa, obecné zkratky, úřady a ministerstva, okresy České republiky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online adventní magazín - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční přání atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štědrý večer, Kinder, Mrazík, Vídeňský punč, Neviňátko, Vánoční hvězda, Zima, Rostliny, Linux, Ostrava, Kavkazská jedle, Recepty, Vánoční světýlka, Korálky, Vánoční svícen, Alkoholový kalendář, K Vytištění, Pro děti, Sněhulák, Vánoční punč, Windows, Borovice, Štědrý den, Plocha, Silvestr, Omalovánky, Láska nebeská, Ježíš Kristus, Smrk, Dia, Vykrajovátka apod.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, sport, záliby, žurnalisté a novináři, umělci, politika, věda, křesťanství, zločin a právo, nadpřirozené osoby, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, lékařství, fikce a fantasy, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, poruchy, filozofie, historie, profese a zaměstnání, státní správa, mytologie, školství atd.

Keywords:Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, M, Obrázky ke stažení, Vlajky měst České republiky, Slova vánoční koledy Pásli ovce Valaši, Stručný encyklopedický slovník, Přehled státních vlajek států světa, zajímavosti, Anonymní proxy server, Členské země americké federace, odkazy, Ilustrační obrázky

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Maine, Montana, Iowa, Tennessee, Maryland, Indiana, Alabama, Mississippi, Nevada, Severní Karolína, Washington, Oregon, Aljaška, Florida, Wisconsin, Jižní Karolína, Missouri, New Jersey, Severní Dakota, Utah, Pensylvánie, Illinois, Wyoming, Georgie, Vermont atd.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, Free game online hry, hyperlinky, Topmodelky a celebrity, zadarmo, webovky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Vánoční jmenovky a samolepky na dárky ke stažení a vytištění, Státní vlajky zemí, tipy, zábava, cestování

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Strategie, Animace, Adventury, Hry pro děti, Střílečky, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, zvířata, nápoje, věda, hudba, osobnosti a lidé, mapy, nástroje a přístroje, auta, ovoce, ptáci, dopravní prostředky, rostliny, smajlíci a emotikony, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, láska, ženy a dívky, náboženství, muži, symboly, sport atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Free game online hry

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme free game online hry . Mj. na webu naleznete Závodní, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Strategie, Oddechové, Logické, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Free game online hry

Běžte na free game online hry Vybírejte z kategorií Karetní, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Závodní, Hry na vaření a smažení, Klasické, parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy a podobně.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Webové online testy zdarma, internetové stránky, Vánoční stromky, Městské a obecní prapory obcí ČR, Online hry zdarma, Nejhranější hry online, Sobí omalovánka, F, Free game online hry, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak přehrát, čím zobrazit, jak otevřít soubory následujících typů: konfigurační soubory, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní a deskové hry, Karetní hry, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Strategie, Animace, Adventury, Hry pro děti, Střílečky, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry a tak dále.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, obecné zkratky, měny, mezinárodní organizace, hudební zkratky, geocaching, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, státy usa, týmy NHL apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: chemie, materiály, zkratky, fyzika, rostliny, literatura, nápoje, filozofie, matematika, nástroje, školství, bankovnictví, ekonomie a ekonomika, politika, příroda, psychologie, náboženství a křesťanství, jídlo, stavebnictví, zločin a právo, sport, různé, software, hardware atd.

Klíčová slova: odkaz, Free game online hry, A, Nej hry online, linky, Poker online, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online adventní magazín, počítače, Federace USA, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Zdravé vánoční cukroví,

Několik fórů na závěr. Vtip Co je to život?: Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
World flags
Zajímavé internetové odkazy
Vánoční stromeček
Naše tipy
Recepty na nepečené vánoční cukroví
Partnerské weby
Novoročenka psaná anglicky
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.