Zajímavé odkazy, hry i všeobecné informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Rčení, moudra, výroky, přísloví, motta, bonmoty, úsloví

Citáty slavných osobností, Rčení, moudra, výroky, přísloví, motta, bonmoty, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Webové online hry zdarma

Doporučujeme webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Závodní moto hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Logické, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, hry i všeobecné informace

Vlajky spojených států amerických

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Jižní Dakota, Maryland, New York, Oklahoma, Jižní Karolína, Idaho, Nebraska, Connecticut, Aljaška, Montana, Rhode Island, Michigan, Havaj, Massachusetts, Nové Mexiko, Kentucky, Minnesota, Wyoming, Wisconsin, Mississippi, Iowa, Vermont, New Hampshire, Tennessee, Delaware atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Prapory regionů a království, weby, počítače, MP3 Music download, internet, Seznam vlajek měst České republiky, Dopravní značení, Přání k jmeninám, sms ke svátku, kuriozity, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Nejhranější hry online, Obrázky na PC zdarma ke stažení

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Doporučené odkazy, hry i všeobecné informace

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, věda, hardware, příroda, filozofie, kultura, zkratky, český jazyk, matematika, politika, latina, technika, internet, nemoce, lékařství a medicína, cestování, materiály, školství, psychologie, náboženství a křesťanství, nápoje, chemie, stavebnictví, bankovnictví atd.

Vánoční web - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Jedle, Ježíš Kristus, Německy, Kameňák, Keramika, Bůh, Santa, Anglicky, Křesťanství, Nový rok, Dárky, Mrazík, Lego, Silvestr, PF, Osvětlení do oken, Sněhulák, Tablet, Historické ozdoby, Alkoholový kalendář, Hostina, Jesličky, Linecká kolečka, Atmosféra, Vánoční punč, Plzeň, Píseň, Kuba, K Vytištění, Třásně, Rumové řezy apod.

Keywords:volný čas, tipy, A, školství, Tapety se zvířaty na plochu PC, zadarmo, multimédia, zábava, Historie a použití omalovánek v USA, odkazy, zeměpis, Nejhranější online testy a kvízy

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Hampshire, Utah, Arizona, Arkansas, Alabama, Montana, Connecticut, Washington, Rhode Island, Minnesota, Wyoming, Massachusetts, Nevada, Nebraska, Aljaška, Severní Karolína, Tennessee, Havaj, Ohio, Jižní Dakota, Maine, Indiana, Missouri, Georgie, Kansas, Florida atd.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Internet, síť, hry i všeobecné informace

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Klíčová slova: zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník, odkaz, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, Nejhranější online hry zdarma, linky, ú, Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám, Obrázky a kliparty zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, humor, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, vlastnosti, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, politika, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, křesťanství, mytologie, národnost, sport, filozofie, zločin a právo, osobnosti, přezdívky, psychologie, lékařství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip, hry i všeobecné informace

Biografie slavných osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dallas Stars, Zlatý slavík, Novinář, Maršál, Atentát, Slovenští prezidenti, Ekonom, Rétorika, Nežijící, Poprava, Český slavík, Hejtman, Prezidenti, Česká královna, Herečka, HIV pozitivní, Angličané, Sebevražda, Překladatel, Prezidenti USA, Miliardáři, Scénárista, Trenérka, Textařka, Zpěvačky, Zpěvák, New Jersey Devils, Ministr, Sci-fi, Vrah, Architekt, Miliardář, Olympijští vítězové, Ministr zahraničí, Itálie, Slovák apod.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako symboly, dopravní prostředky, náboženství, zelenina, ovoce, stavby, rostliny, hudba, auta, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, věda, ženy a dívky, láska, ptáci, nástroje a přístroje, halloween, nápoje, hmyz, květiny, přístroje, smajlíci a emotikony, zvířata atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace Vybírejte z kategorií Střílečky, Závody aut, Postřehové hry, Strategie, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Hry pro děti, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Animace, Bojové hry, Akční hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Online životopisy, biografie, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky k vybarvení, Seznam zkratek a akronymů, webovky, Nejlepší hry pro dívky, FarmVille social network browser game, Online hry zdarma, pro děti, internetové stránky

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, vlastnosti, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, politika, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, křesťanství, mytologie, národnost, sport, filozofie, zločin a právo, osobnosti, přezdívky, psychologie, lékařství, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu apod.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Informace, hry i všeobecné informace

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Cesmína, Vánoční hvězda, Dárky, Jezulátko, Špalda, Husarské knoflíky, Kinder, Vánoční kaktus, Štěstí, Vánoční dekorace, Koleda, Santa Claus, Písnička, Vosí hnízda, Lego, Tichá noc, Papírové ozdoby, Pro děti, Dia, Mrazík, Vinná klobása, Linux, Drážďany, Vánoční punč, Hostina, Sněhová vločka, Nový rok, Jmenovka, Milka, Zima, Omalovánky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, hudební zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, země EU, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, státy usa, internetové domény 1. řádu apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Fórky, černý humor, fóry, anekdoty, frky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, černý humor, fóry, anekdoty, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, černý humor, kameňáky, vtipné básničky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Klíčová slova: Pozadí na tablet, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Vlajky států světa, Webové online hry zdarma, Online hry zdarma, hyperlinky, Free game online hry, Seznam zkratek a akronymů, Biografie slavných osobností, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník, Vlajky světa,

Několik fórů na závěr. Vtip Stezka odvahy: Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Jednotka ruských vojáku letí do Čečenska a velitel motivuje vojáky: "Chlapi, za každou čečenskou hlavu dostanete láhev vodky!" Letadlo přistane, rozrazí se dveře, vojáci se rozprchnou. Za několik minut se vrací a každý táhne několik hlav. Velitel je celý bledý a zpocený: "Kurva hoši, to bylo jen mezipřistání v Kyjevě!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
World Flags
Naše tipy
Antistresové omalovánky pro dospělé
Partnerské weby
Přání k narozeninám
Doporučené odkazy
Estonia
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.