Dále doporučujeme, internet, počítače, hry

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, láska, Vánoce a Advent, náboženství, halloween, rostliny, nápoje, smajlíci a emotikony, sport, přístroje, hudba, nástroje a přístroje, stavby, osobnosti a lidé, ovoce, jídlo a nápoje, hmyz, zelenina, symboly, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, auta atd.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Producent, Vojáci, Sci-fi, Prezident, Rakušan, Country, Pop, Mluvčí, Poprava, Američan, Avangard Omsk, Prezidenti USA, Orlík, HIV pozitivní, Kladno, Teolog, Spisovatel, Starověký Egypt, Mim, Životopis, Herečka, Komunista, Kněz, Rakousko-Uhersko, Němci, Závodník, Hejtmani, Trenérka, Prezidenti, Ekonom, Česká královna, Washington Capitals, Generalissimus, Zlatý slavík, Druhá světová válka, Křesťanství apod.

Náš tip, internet, počítače, hry

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Klíčová slova: Full HD pozadí na PC, webovky, Slovník pojmů Co je to?, M, Fotografie topmodelek, Státní vlajky zemí, K, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Chicago, odkazy, Ilustrace, obrázky, Vlajky států USA, Online hry zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie atd.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - pozadí na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na zdarma PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, mobilní telefon, mobil, displej, počítač, monitor, obrazovka počítače, phablet, smartphone, PC, tablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Mint, Chrome OS, Linux Fedora, Windows NT, Windows 7, Android, macOS, BlackBerry OS, Windows 10. Pozadí na PC zdarma ke stažení z kategorií budovy a stavby, příroda, krajina, sportovní pozadí, voda a bubliny, hudební tapety, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, zvířata, psi a štěňátka, dopravní prostředky, rostliny, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, wallpapery, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka. Stahujte ve velikostech širokoúhlé 1366x768, hi res 2560x1920, 393x786, 1080x1800, 1152x1920, 1440x900, 375x667, 1280x800, 800x1280, 768x1024, 1920x1280, 854x480, 800x600, 320x568, 750x1334, 2560x1600 atd.

Hry pro kluky

Zkuste hry pro kluky . Mj. na webu naleznete Bojové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Střílečky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Strategie, Animace, Závody aut, Logické hry, Karetní hry, Postřehové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Akční hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

Keywords:Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, internet, internetové stránky, URL, Football, výukové pomůcky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, V, Obrázky ptáků na plochu PC, zdarma, odkaz, Přehled souborových přípon

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Výroky, hlášky, motta, rčení, přísloví, aforismy, myšlenky

Slavné citáty, Výroky, hlášky, motta, rčení, přísloví, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o rozumu, citáty o přátelství, citáty o bohu, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lži od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: zeměpis, Životopisy osobností, volný čas, Textová přáníčka a obrázky k svátku, weby, školství, Seznam vlajek měst České republiky, Fotografie topmodelek, Světové vlajky, multimédia, Tapety na PC ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O manželství, O škole, O mužích, O Windows, O Somálcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách apod.

Informace, internet, počítače, hry

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Hry s koňmi, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Střílecí hry, Logické hry, Omalovánky, Barbie hry, Deskovky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Arkády a plošinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Onlinovky zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme onlinovky zdarma. Mj. na webu naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, pro děti, Dopravní značky, Omalovánky a pozadí na plochu PC, info, Dopravní značení, doporučujeme, Recept na vánoční punč, Přehled souborových přípon, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Kliparty zdarma

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

černý humor, ftipy, kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, kameňáky, vtipné texty, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O ekonomech, O manželství, O škole, O mužích, O Windows, O Somálcích, O Němcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtípky o blondýnkách apod.

Síť, internet, počítače, hry

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, psychologie, přezdívky, profese a zaměstnání, vlastnosti, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, záliby, politika, umělci, poruchy, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, věda, národnost, osobnosti, lékařství, filozofie, mytologie, rodinné vztahy, státní správa atd.

Vtipné texty, ftipy, vtípky, kameňáky, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, vtípky, kameňáky, anekdoty, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, kameňáky, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, Federace USA, tipy, cestování, Pozadí na plochu PC, Fotografie topmodelek, humor, Vánoční web, linky, počítače, Biografie známých osobností, pro dospělé, Proxy server, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Superpočítač: Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Dva teplouši Ríša a Vilda se opalují na pláži a najednou dostane Vilda chuť na koupání v moři. Ríša se brání a říká: „Já tam nejdu, ryby koušou.” „Prosím tě, co by kousaly. Pojď a nedělej scény,” odpoví Vilda. Asi po 10 minutách se mu povede Ríšu přemluvit, vlezou spolu do vody a když jsou v ní po pás, Ríša se uculí a řekne: „Máš pravdu, ryby nekoušou, ryby žužlaj.”

Vstoupí pacient do ordinace a lékař jen zaúpí: „Člověče, vy jste si spletl ordinaci. Nohy se vám podlamují a chodíte, jako byste měl natrženou prdel. Ale tady je oční!” „No právě, pane doktore. Sehnal jsem si místo barmana v gay klubu. Vysoký plat, velký dýška, prostě paráda. Mám jen jeden problém, tik na levém oku. Když se rozčílím, chytne mě tik, začnu okem mrkat a než se otočím, už to do mě některý hošan šije!”

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Odkazy na užitečné webové stránky
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Puzzle online
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Tipy na zajímavé weby
United Kingdom
Tipy na užitečné weby
Přání, přáníčka, blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.