Naše tipy, důležité informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Free game online hry

Zapařte si free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Strategie, Akční hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Animace, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Střílečky a tak dále.

Přehled vlajek USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Přehled vlajek USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Washington, Indiana, Nové Mexiko, New Jersey, Delaware, Michigan, Illinois, Vermont, Wisconsin, Louisiana, Maine, Montana, Oregon, Rhode Island, Jižní Dakota, Jižní Karolína, Texas, Alabama, Maryland, Florida, Minnesota, Severní Karolína, New Hampshire, New York, Connecticut, Missouri atd.

Staré hry online

Zkuste staré hry online. Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové a tak podobně.

Informace, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Ústecký kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: hyperlinky, počítače, internet, Full HD pozadí na PC, Tapety na plochu PC, Vlajky měst České republiky, Free game online hry, K, Neoficiální stránky o městu Plzeň, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Adventní magazín, Online adventní magazín, kuriozity

Moudra, bonmoty, úsloví, aforismy, moudrosti, výroky, rčení

Slavné citáty, Moudra, bonmoty, úsloví, aforismy, moudrosti, výroky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o lži, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o odvaze, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o přátelství, moudra o dětech od různých známých osobností.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Doporučené odkazy, důležité informace

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Keywords:Online hry zdarma, tipy, Online testy a kvízy zdarma, internetové stránky, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Životopisy slavných osobností, URL, Kliparty zdarma, Poker karetní hra, info, zábava, PC tapety pro Windows

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Přísloví, motta, myšlenky, rčení, moudra, bonmoty, výroky

Citáty slavných osobností, Přísloví, motta, myšlenky, rčení, moudra, bonmoty, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o lži, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o bohu od různých známých osobností.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, historie, politici, národnost, sport, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, zločin a právo, osobnosti, vlastnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, herectví, herci a herečky, záliby, umělci, nadpřirozené osoby, psychologie, věda, politika, lékařství atd.

Náš tip, důležité informace

Tapety na PC - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC. vhodné pro phablet, mobil, notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, smartphone, displej, ultrabook, monitor, počítač, tablet a pro operační systémy Windows 10, Lubuntu, Windows XP, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 10 Mobile, Mac, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Linux Mint. Wallpapery na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: Rally, závody aut, květiny, nature - příroda, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, zvířata, fraktály, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, Formule 1, motorky, vesmír, kosmos, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně. Dostupné rozměry 1800x1440, 1152x864, 375x812, 1366x1024, 360x720, 750x1334, 1366x768, 1536x2560, 1680x1050, 1280x720, 1024x768, 1440x2560, 1280x768, 1920x1080 Full HD, 1600x900, širokoúhlé 1366x768 atd.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Klíčová slova: odkaz, linky, Přehled vlajek USA, Heather Locklear, V, Super free web games zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Mezinárodní den žen, webové stránky, webovky, Seznam zkratek a akronymů, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Síť, důležité informace

Adventní magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak se podívejte Adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, adventní všehochuť, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Koleda, Kapr, Rostliny, Vánoční tapety, Rumové řezy, Dia, Vánoční stromeček, Přáníčko, Skleněné ozdoby, Anděl, Ostrava, Linux, Adventní věnec, LED svíčky, Dárky, Přání, Vánoční hvězda, Keramický adventní věnec, Omalovánky, Perníčky, Vánoční ubrusy, Plzeň, Obrazovka, Vánoční pozadí, Adventní neděle, Vánoční prostírání, K Vytištění, Vykrajovátka, K Tisku, Písnička, Striezelmarkt apod.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nebraska, Maryland, Montana, Arizona, Wisconsin, New York, Vermont, Iowa, Kentucky, Havaj, New Hampshire, Pensylvánie, Wyoming, Kalifornie, Oklahoma, Louisiana, Jižní Dakota, Utah, Illinois, Tennessee, Delaware, Florida, Nové Mexiko, New Jersey, Severní Dakota, Nevada atd.

Online hry zdarma

Zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílečky, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Strategie, Brutální krvavé hry, Logické hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Sportovní hry, Bojové hry, Závody aut, Hry pro děti, Karetní hry a tak dále.

Frky, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fórky, kameňáky, vtípky, vtipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, černý humor apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Klíčová slova: Obrázky vlajek států světa, Ilustrační obrázky, pro dospělé, Kelly Clarkson, zdarma, pro děti, cestování, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, zajímavosti, F, V

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Internet, síť, důležité informace

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Básníci, Slovák, Normalizace, Žhavé výstřely, Francouz, Exilový prezident, Angličané, Florida Panthers, Poslanec, Renesance, Politik, Prezident, Podnikatelé, Obchodník, New Jersey Devils, Pedagog, Lord, Brno, Zpěvačky, Zpěvačka, Česká královna, Prezidenti ČR, Zavražděn, Antropolog, Dallas Stars, Skladatel, Charta 77, Rétorika, Vojáci, Američané, Masový vrah, Ministr zahraničí, Textař, ČSSD, Svatý, Kněz apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak převést, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, jak importovat, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit soubory následujících typů: komprimace dat, grafiku, koncovky souborů, spustitelné soubory, písma, fonty, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, internet a web, obrazy disků, dokumenty apod.

Klíčová slova: Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, humor, Superhry a hry online zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značení, Andrés Iniesta, Online testy a kvízy zdarma, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, Dopravní značky, Andrés Iniesta španielsky futbalový reprezentant, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pět kilo zlata: Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Ptají se reportéři na tiskové konferenci vedoucího jedné hokejové reprezentace: „Proč vaše mužstvo neustále mění trenéry?” „Protože jim to nejde.” „A proč jim to nejde?” „Protože je neustále měníme!”

Další odkazy:

Omalovánky zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Hanoj
Odkazy na partnerské weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Partnerské internetové stránky
Vlajky států světa
Zajímavé webové stránky
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Biblické omalovánky k tisku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.