Partnerské weby, cestování, zábava i hry

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Naleznete zde hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Anekdoty, fórky, vtípky, ftipy, frky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, fórky, vtípky, ftipy, frky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií černý humor, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, cestování, Přehled zkratek a akronymů, zeměpis, Angelina Jolie, Nejlepší hry pro dívky, školství, Městské a obecní prapory obcí ČR, Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service, Superhry a hry online zdarma, pro děti, info, Online geografické testy zdarma bez registrace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, dodatkové tabulky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, země EU, okresy České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, obecné zkratky, týmy NHL, zkratky krajů České republiky apod.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro phablet, počítač, mobilní telefon, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, monitor, notebook, PC, mobil, displej a pro operační systémy Linux Mint, Windows 7, Microsoft Windows Vista, Windows 10, OSX, Java ME, Chrome OS, Windows NT, Slackware, FreeBSD, Microsoft Windows 8. Obrázky na plochu PC jsou rozdělené kategorií: rostliny, noční města, jídlo a nápoje, příroda, krajina, budovy a stavby, voda a bubliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, auta, vesmír, planety, galaxie, adventní a vánoční tapety, letadla, motorky, motocykly. Mnoho verzí a velikostí jako 1800x1440, 1280x768, 1024x768, 750x1334, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1080x1800, 360x720, 1600x2560, 800x1280, 1920x1200, 1920x1440, 640x480, 1152x768, 1680x1050 atd.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, V, webovky, Dopravní značení, La Juventus de Turín, Slovník pojmů Co je to?, Seznam státních vlajek, Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma, tipy, F, Super online flash hry

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, Nové Mexiko, Nevada, Massachusetts, Ohio, Washington, Kansas, Vermont, Pensylvánie, Iowa, Missouri, Jižní Karolína, Arkansas, Oklahoma, New Jersey, Alabama, Kentucky, Indiana, Florida, Oregon, Kalifornie, Montana, Michigan, Maine, Jižní Dakota, New York atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: odkazy, Vánoční magazín, internetové stránky, Togo, Kliparty zdarma, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, Omalovánky pro malé děti, odkaz, Online životopisy, biografie slavných osobností, Super online flash hry, URL

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Ftipy, vtípky, frky, kameňáky, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtípky, frky, kameňáky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O manželství, O ženách, O ekonomech, O škole, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, měny, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Tak vyzkoušejte Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Text, Vánoční filmy, Vánoční punč, Bramborový salát, Cesmína, Jedle, Jmenovka, Jmelí, Bůh, Vánoční hvězda, Santa, Koledy, Zdraví, Vídeň, Vánoční světýlka, Jezulátko, Vánoce, Ježíš Kristus, Tisk, Jmenovky, Rumové řezy, Anděl, Windows, Drážďany, Staroměstské náměstí, Brambořík, Německy, K Vytisknutí, Vykrajovátka, Adventní kalendář, Obrazovka apod.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Klíčová slova: A, výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník, Desktop computer wallpapers, internet, Dopravní značení, webové stránky, Avril Lavigne, multimédia, Vánoční magazín, Pozadí na PC ke stažení

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Ftipy, vtípky, frky, kameňáky, fórky, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtípky, frky, kameňáky, fórky, anekdoty. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, O manželství, O ženách, O ekonomech, O škole, O Windows, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Bohu apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, hudební zkratky, měny, státy usa, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, geocaching, firmy a společnosti, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti apod.

Síť, cestování, zábava i hry

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: rostliny, věda, cestování, zkratky, ekonomie a ekonomika, internet, nemoce, nápoje, příroda, technika, materiály, filozofie, bankovnictví, účetnictví, latina, nástroje, matematika, software, jídlo, náboženství a křesťanství, školství, lékařství a medicína, zločin a právo, hardware atd.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Skvělé hry online zdarma

Doporučujeme skvělé hry online zdarma Vybírejte z kategorií Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Bojové hry, Střílečky, Animace, Hry pro děti, Logické hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Strategie a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky států USA, A, Seznam souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, hyperlinky, Svatební blahopřání a texty, Full HD pozadí ke stažení, Přehled státních vlajek států světa, zdarma, Online testy zdarma bez registrace, zadarmo, Federace USA, Obrázky ke stažení, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nehoda: Paroubek srazí dva chodce na přechodu. I ptá se ministra vnitra, jaký trest se dá očekávat. Ten mu vysvětluje: "Ten, cos ho nabral tak, že ti rozbil přední sklo, dostane tři roky za vloupání a ten, co po nárazu odletěl dvacet metrů, dostane čtyři roky za útěk z místa nehody..."

Chlapa sužují obrovské bolesti hlavy. Podle lékaře je jedinou možností kastrace. Muž nejprve nesouhlasí, ale po čase se bolesti opravdu nedají snést, a tak svolí. Po operaci mu lékař radí, aby začal nový život, úplně znova. Tak muž jde do obchodu s oblečením, že začne nový život v úplně novém oblečení. Vejde do obchodu a vyřkne přání, že chce kompletně nové oblečení. Prodavač říká : "Dobře, řekl bych, že potřebujete košili velikost 45 okolo krku, sako velikost 56 a boty tak 10" Chlap se diví, jak to prodavač pozná, a ten mu vysvětlí, že po těch letech v obchodu ..... Prodavač pokračuje: "No a slipy potřebujete velikost 36" Chlap na to: "Tak to jste se poprvé zmýlil, mám velikost 34" "Ne ne, opravdu, dejte na mně, vaše velikost je 36" "No nevím, ale celý život nosím 34, tak teď si koupím zase 34" "Jak chcete, ale když je budete nosit, budete mít přiskřípnutý koule a z toho vás bude pekelně bolet hlava."

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Sexy Catherine Zeta-Jones
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Úspory a spoření
Odkazy na zajímavé weby
Natalia Oreiro
Zajímavé webové stránky
Vtipy
Naše tipy na užitečné weby
Středočeský kraj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Počítačové a deskové strategické válečné hry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.