Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, volný čas

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Frky, kameňáky, černý humor, vtipy, ftipy, anekdoty

Chcete si zlepšit náladu? Frky, kameňáky, černý humor, vtipy, ftipy, anekdoty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, černý humor, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o metanolu, židovské anekdoty apod.

Doporučené odkazy, technika, kultura, volný čas

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, Wallpapers na PC ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Wallpapers na plochu hry, zdroje informací, Hry pro dívky online, humor, Fotografie topmodelek, Obrázky a kliparty zdarma, webovky, výukové pomůcky, Státní vlajky států světa

Tapety na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC ke stažení. vhodné pro monitor, notebook, smartphone, PC, ultrabook, displej, mobil, phablet, mobilní telefon, počítač, tablet a pro operační systémy Mac, Windows 2000, Windows Me, Windows 95, macOS, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows NT, SUSE Linux, FreeBSD, Windows Server 2012. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, wallpapery, sportovní pozadí, motorky, motocykly, letadla, květiny, kytky, 3D a Abstraktní, auta, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, zvířata, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, hudební tapety. Dostupné rozměry HD 1280x720, 1440x960, 1280x854, 393x786, 768x1024, 750x1334, 1024x768, 1440x900, 1280x960, 1920x1440, 854x480, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1152x864, 1024x600, 360x720 atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Informace, technika, kultura, volný čas

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie atd.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, ptáci, Velikonoce, velikonoční kliparty, ovoce, rostliny, nástroje a přístroje, jídlo a nápoje, zelenina, květiny, hmyz, mapy, náboženství, auta, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, halloween, stavby, ženy a dívky, symboly, nápoje, muži, hudba, Vánoce a Advent atd.

Wallpapers na PC ke stažení - tapety na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. vhodné pro smartphone, monitor, PC, phablet, ultrabook, mobil, notebook, displej, počítač, obrazovka počítače, tablet a pro operační systémy Linux Fedora, macOS, Windows XP, Windows Me, Windows 10, OSX, Mac, Chrome OS, Java ME, Windows NT, Linux Ubuntu. Obrázky na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako voda a bubliny, motorky, motocykly, dopravní prostředky, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, wallpapery, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, noční města, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, letadla, zvířata, květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, moře, oceány, pláže, rostliny. Dostupné velikosti jsou 360x640, 1080x1800, 1920x1280, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1536x2560, 1280x1024, 800x600, 1152x864, 1152x768, HD 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 1600x1200, 1536x864, 768x1024 atd.

Keywords:R, počítače, doporučujeme, info, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, zdarma, volný čas, Přehled zkratek a akronymů, Kim Kardashian, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online testy a kvízy zdarma, pro děti

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, nástroje, cestování, věda, kultura, technika, lékařství a medicína, bankovnictví, internet, český jazyk, rostliny, zkratky, příroda, stavebnictví, matematika, hardware, chemie, náboženství a křesťanství, zločin a právo, latina, software, školství, počítače, materiály atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak převést, jak vytvořit, jak importovat, jak přehrát, jak konvertovat, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, konfigurační soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Bonmoty, hlášky, myšlenky, výroky, motta, úsloví, přísloví

Slavné citáty, Bonmoty, hlášky, myšlenky, výroky, motta, úsloví, přísloví, rozdělené kategorií: přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o víře, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o kráse, moudra o dětech, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o manželství od různých známých osobností.

Síť, technika, kultura, volný čas

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, Antarktidy apod.

Klíčová slova: Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Nejhranější hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, Přání k svátku podle jmen, cestování, pro dospělé, Životopisy osobností, Texty přáníček k svátku podle jmen, odkazy, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, Přehled přípon a koncovek souborů

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, osobnosti, národnost, mytologie, historie, politika, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, vlastnosti, záliby, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, žurnalisté a novináři, školství, věda, filozofie, psychologie, křesťanství, rodinné vztahy, sport, podnikání a podnikatelé atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Fóry, vtipy, vtípky, vtipné texty, frky, černý humor

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtípky, vtipné texty, frky, černý humor. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O Windows, O škole, O manželství, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Slovácích, O důchodcích, O Somálcích, O mužích, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O ženách apod.

Online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Karetní hry, Sportovní, Logické, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, ženy a dívky, zelenina, ovoce, rostliny, symboly, nápoje, mapy, sport, Vánoce a Advent, stavby, nástroje a přístroje, halloween, věda, hmyz, hudba, ptáci, náboženství, přístroje, zvířata, láska, jídlo a nápoje atd.

Klíčová slova: linky, Wallpapery na tablet, webové stránky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, internet, zadarmo, Hry pro nejmenší online, Tanzania, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, Dopravní značení

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: přezdívky, osobnosti, národnost, mytologie, historie, politika, profese a zaměstnání, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, vlastnosti, záliby, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, žurnalisté a novináři, školství, věda, filozofie, psychologie, křesťanství, rodinné vztahy, sport, podnikání a podnikatelé atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj apod.

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Rhode Island, Západní Virginie, Michigan, New Jersey, Colorado, New York, Nevada, Missouri, Oregon, New Hampshire, Florida, Severní Karolína, Nové Mexiko, Idaho, Louisiana, Ohio, Texas, Utah, Tennessee, Arkansas, Jižní Karolína, Vermont, Indiana, Maryland, Kentucky, Mississippi atd.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční koledy, adventní všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Pozadí, Recepty, Blahopřání, Keramický adventní věnec, Korálky, Svíčky, Jesličky, Anglicky, Koledy, Adventní trhy, Adventní svícen, Špalda, Vánoční svícen, Vánoční stromek, Řetězy, Omalovánky, Anděl, Dárky, Ježíšek, Hostina, Vánoční filmy, LED svíčky, Desktop, Jmenovka, Štědrý večer, Tapeta, Vídeňský punč, Třásně, Vánoční světýlka, Václavské náměstí, Vánoční trhy apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, zajímavosti, Webové online hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Nejlepší zeměpisné kvízy, Vánoční pozadí na PC, Ilustrační obrázky, Přehled vlajek USA, Online hry zdarma, Online hry zdarma, zábava, Tapety na PC ke stažení, Erika Eleniak, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: "Ty vole, já ho zabil!"

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Další odkazy:

Free hry
Tipy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Naše tipy na zajímavé stránky
Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Blahopřání k jmeninám a k narozeninám
Doporučené internetové odkazy
Pozadí na plochu Dopravní prostředky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Kde koupit levné letenky?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.