Zajímavé odkazy, zábava, důležité informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Pozadí na PC ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, PC, mobil, displej, tablet, notebook, monitor, mobilní telefon, phablet, smartphone, počítač a pro operační systémy BlackBerry OS, Windows 98, Linux Ubuntu, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 2000, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Windows Me, Chrome OS, OSX. Pozadí na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní pozadí, dopravní prostředky, rostliny, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, letadla, noční města, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, hudební tapety, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, auta, květiny, kytky, zvířata, wallpapery, motorky, motocykly, Roztomilá zvířátka. Vyberte si rozměr z 360x640, 1600x1200, 640x480, 2560x1440, 854x480, 800x600, 1024x768, 1280x800, 1024x600, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1440x2560, 1200x1920, 1152x864, 1680x1050, 1600x2560 atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, významné osobnosti, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Továrník, Historik, Čeští králové, Ekonom, Francie, Kancléř, KSČ, Country, Olympijský vítěz, Němci, Lord, Diplomat, Herec, Vražedkyně, Prezidenti ČR, Československo, Podnikatel, Hokej, Životopis, Sci-fi, Fotograf, Orlík, Český slavík, Voják, HIV pozitivní, Slovenští prezidenti, Zpěvačka, Básník, Olympijští vítězové, Esejista, New Jersey Devils, Právník, Vrah, Komunista, Husité apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Náš tip, zábava, důležité informace

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Klíčová slova: Dopravní značky, Full HD tapety ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, R, Kde koupit levné letenky?, Online životopisy, biografie, kuriozity, R, Plzeňské památky, atrakce a pivo, F, Biografie slavných osobností, hyperlinky, Vlajky zemí světa

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Síť, zábava, důležité informace

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, zločin a právo, různé, materiály, příroda, software, počítače, nástroje, zkratky, literatura, technika, český jazyk, internet, politika, latina, rostliny, filozofie, hardware, nápoje, jídlo, věda, školství, účetnictví, chemie atd.

Keywords:Hry pro kluky, Seznam vlajek amerických států, zdroje informací, Přehled přípon a koncovek souborů, Sexy Beyoncé Knowles, Online zeměpisné testy zdarma, doporučujeme, Nejlepší hry pro dívky, Istanbul city, zeměpis, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zajímavosti

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: školství, zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Přání, přáníčka, blahopřání, počítače, pro dospělé, Pozadí na plochu počítače, Přání a obrázky, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Wallpapery na PC ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Městské a obecní prapory obcí ČR

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Naleznete zde Oddechové, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie, Pro dívky, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Vtipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty, fóry

Zkuste vypnout! Vtipy, vtípky, kameňáky, fórky, vtipné texty, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o blondýnách, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: příroda, školství, chemie, kultura, sport, internet, nástroje, matematika, nápoje, politika, náboženství a křesťanství, psychologie, rostliny, materiály, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, účetnictví, lékařství a medicína, technika, věda, latina, bankovnictví, zkratky, fyzika atd.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Klíčová slova: Free game online hry, Online vánoční webzine, Seznam přípon a koncovek souborů, Chelsea Football Club, Staré hry online, Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Blahopřání nejen k narození miminka, výukové pomůcky, volný čas, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Naleznete zde Oddechové, Klasické, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Bojové online gamesy, Strategie, Pro dívky, Karetní, parkování - parkovačky, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry a podobně.

Informace, zábava, důležité informace

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako květiny, smajlíci a emotikony, ovoce, stavby, ženy a dívky, sport, symboly, zelenina, jídlo a nápoje, hudba, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, přístroje, auta, nápoje, hmyz, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, zvířata, muži, láska atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: psychologie, záliby, podnikání a podnikatelé, politici, fikce a fantasy, státní správa, herectví, herci a herečky, křesťanství, národnost, lékařství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, umělci, zločin a právo, panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, vlastnosti, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, osobnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zábava, odkaz, tipy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Sexy Nelly Furtado, multimédia, Hry pro dívky online, linky, Kliparty zdarma, odkazy, URL, Světové vlajky, 1

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Vlajky, flags
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Heather Locklear
Naše tipy na zajímavé stránky
Historie strategických válečných her
Zajímavé internetové odkazy
Hot sexy blondes girls teens women naked images
Tipy na Partnerské weby
Slot machine
Odkazy na užitečné webové stránky
Omalovánka s velikonočním zajíčkem

Děkujeme vám za vaši návštěvu.